PATRYCJA + MARCIN

Wzruszająca historia o miłości? Proszę bardzo! Przed Wami Pati i Marcin. Para którą cechuje niebywała chemia a zarazem lekkość! Dzień pełen pocałunków, spojrzeń i mocnej szczerej miłości. Gdy usłyszałem po przysiędze ich głośne 'Kocham Cię’ wiedziałem że to swoi ludzie!

Odtwórz wideo

ELIZA + MATEUSZ

Mam wrażenie że jest to najbardziej szalony i imprezowy sezon ślubny jaki udało mi się uchwycić! Zresztą, sami zobaczcie co się działo na weselu Elizy i Mateusza <3 Dziękuję za zaproszenie i możliwość stworzenia dla Was filmu!
Odtwórz wideo

KAMILA + MACIEJ

Zapraszam na kilka pięknych kadrów ze ślubu Kamili i Macieja! Jestem nadal oczarowany w jak pięknym miejscu postanowili zorganizować swoje wesele! Bardzo Wam dziękuję że mogłem być częścią Waszego wielkiego dnia i stworzyć pamiątkę.
Odtwórz wideo

MICHALINA + NORBERT

Uwielbiam takie nieoczywiste wesela, nigdy do końca nie wiesz co się za chwilę stanie! Bywało się w wielu miejscach w Wielkopolsce ale jeżeli chcecie się naprawdę dobrze wybawić to zdecydowanie polecam Ostrów! Ludzie z tego miasta są na jakimś innym poziomie wtajemniczenia imprezowego! Nie wiem czy teledysk jest w stanie to oddać ale było MEEEEGA!
Odtwórz wideo

MARTYNA + DAMIAN

Nigdy nie zdążyło mi się wylać tak dużo łez podczas montowania filmu ślubnego. Martyna i Damian przeżyli TEN dzień pełną piersią, nie bojąc się pokazać nam swoich emocji. To jest piękne. Ich historia już na zawsze zostanie w mojej pamięci, nigdy jej nie zapomnę.

Odtwórz film na temat LCVBM2

ROMA + DANIEL

Chciałbym pokazać Wam kilka ładnych obrazków ze ślubu Romy i Daniela bo warto! Pierwszy raz też podsunąłem panu młodemu mikrofon krawatowy podczas 'first look’u” dzięki czemu udało się przemycić do teledysku kilka fajnych rozmówek między młodymi, które dodały suuper klimatu, co sądzicie o takim rozwiązaniu? :))

Odtwórz wideo

EWELINA + HUBERT

U Eweliny swoje makijaże ślubne robiło wiele wcześniejszych klientek więc gdy dowiedziałem się że również i ona zdecydowała się na moje usługi było mi niezwykle miło! Hubert, mimo że znają się już ponad 9 lat, gdy zobaczył Ewelinę pierwszy raz w kościele nie mógł powstrzymać emocji, więc nie ukrywam że i mi się udzielało gdy widziałem ich szczęście! Do tego szalone tańce, fajerwerki, piękne plenery… zaplanowali sobie ten najważniejszy dzień w życiu idealnie i go wyegzekwowali na 10+ , brawo , brawo!
Odtwórz wideo

BARBARA + PRZEMYSŁAW

Na zakończenie sezonu 2022 chciałbym Wam pokazać teledysk Basi i Przemka. Mieliśmy okazje spotkać się już dwa lata temu w Starym Kamionku, kiedy to ślubowali sobie Ania i Konrad. Ich film jest również tutaj na kanale. To wspaniałe uczucie zobaczyć ponownie tych samych uśmiechniętych ludzi, zamienić parę słów, móc znowu przeżywać razem z nimi te piękne chwile! Ale najważniejsze tutaj jest uczucie jakim darzą się Basia i Przemek, tak prawdziwe, namacalne! Do tego wsparcie od rodziny przez cały dzień no i mistrzowskie błogosławieństwo od mamy Basi!
Odtwórz wideo

AGATA + DAWID

Pewnego wrześniowego dnia w Lesznie. Jeden z tych teledysków które odtwarzam w kółko i nie mogę się nacieszyć ile pięknych kadrów udało się uchwycić tego dnia. No i ten plenerek, siadł jak złoto! Agato, Dawidzie bardzo dziękuję za zaproszenie, piękna oprawę, pozowanie, film już do Was leci!
Odtwórz wideo

KAROLINA + KAMIL

Jest coś magicznego w teledysku Karoliny i Kamila co sprawia że często do niego wracam! Może chodzi o ich szerokie uśmiechy i tą chemię której zawsze szukam pomiędzy dwojgiem ludzi, tutaj ona jest i fajnie że udało mi się ją uchwycić! Ujęcia plenerowe też wyszły nam fantastyczne!
Odtwórz wideo

AGNIESZKA + ARKADIUSZ

Przepiękny ślub plenerowy i wesele Agnieszki i Arka, jak nikt inny polecieli wysoko! Nie chodzi tylko o suknie, dodatki i wystrój sali ale także akrobacje w powietrzu bo było ich co nie miara na sesji i w pierwszym tańcu. Koniecznie musicie to zobaczyć!
Odtwórz wideo

EWA + BARTŁOMIEJ

To prawdziwy skarb mieć przyjaciół którzy tak pięknie potrafią opowiadać o Waszej miłości. Ewo, Bartku – jesteście prawdziwymi szcześciarzami że macie siebie oraz takich ludzi dookoła Was! Koniecznie zobaczcie jak wyglądał ich wymarzony dzień bo warto! Urokliwe ranczo, przyroda, ta suknia, ten bukiet, ahhh klimat klimat jeszcze raz piękny klimat!
Odtwórz wideo

ANNA + JAKUB

Tym razem przedstawiam Wam Anię i Kubę. Swój wielki dzień mieli na początku lipca, kiedy w całej Polsce szalały upały po 40 stopni! Kamery się przegrzewały, a statywy łamały od temperatury ale daliśmy radę! To ten OOOGROMNY uśmiech na twarzy Ani sprawiał że towarzyszył nam spokój i wiedzieliśmy, że wszystko się uda, będzie pięknie. I tak też było.
Odtwórz wideo

TAMARA + PAWEŁ

Moi drodzy! Jakbyście szukali inspiracji przy planowaniu Waszego ślubu to koniecznie obczajcie teledysk Tamary i Pawła! Trzeba przyznać że umią oni w te śluby! Zobaczcie jak to jest przeżywać TEN dzień pełną piersią! Plenerek i energia na parkiecie to już tylko dodatkowy bonus. Nie zachęcam, nie podpuszczam ale kliknijcie play! :))
Odtwórz wideo

WERONIKA + DAWID

Niedawno mieliśmy astronomiczny początek lata, najprzyjemniejszy okres w roku, wakacje urlopy no i oczywiście piękne śluby! Dlatego dzisiaj proponuję Wam teledysk Weroniki i Dawida, utrzymany właśnie w tym przyjemnym, lekkim, letnim, jazzowym nastroju

Odtwórz wideo

PATRYCJA + RAFAŁ

Piękni, młodzi, zakochani! Tak najkrócej można by opisać Patrycję i Rafała. Nie zliczę ile razy tego dnia stojąc za kamerą powtarzałem sobie „wow, teledysk z tego ślubu będzie magiczny!” I taki jest! Uśmiechy, łzy, zabawa, boskie plenery, piękne kadry i kompozycje. Widząc jak wspaniale Patrycja i Rafał bawili się tego dnia ma się ochotę chociaż na chwilę wrócić i przeżyć swoją młodzieńczą miłość raz jeszcze. Sto lat kochani!
Odtwórz wideo

AGNIESZKA + TOMASZ

Chciałbym Wam przedstawić pierwszą parę tego sezonu, Agnieszkę oraz Tomka, którym przez cały dzień uśmiech nie znikał z twarzy:) Do tego jeszcze te elektryzujące spojrzenia Agnieszki w kamerę, nie dziwię Ci się Tomku! Jestem pełen podziwu organizacji Waszego wesela. Wszystko było dobrane z gustem, klasą, bez tysiąca dymów, iskier, petard, mocnego alkoholu. Tak naturalnie… pięknie… 

Odtwórz wideo

Ewelina + Tomasz

Zdradźcie mi swoją historię, a opowiem ją najlepiej jak potrafię! Przepiękny ślub Eweliny i Tomasza w Sali Baśniowa w Wyszkowie. 

Odtwórz wideo

ALEKSANDRA + DAWID

Uwaga, to nie są wynajęci i opłaceni hollywoodzcy aktorzy! Ola i Dawid to prawdziwa para! Wiem, są piękni jak z obrazka, a do tego niezwykle wrażliwi, przez co cały dzień mieliśmy istny rollercoaster emocjonalny – raz uśmiech, raz łzy – łzy szczęścia oczywiście. Gust, klasa, wybór obsługi, dodatków, aranżacja wszystkiego, ciężko to opisać – no przepiękny ślub.
Odtwórz wideo

MARTA + MARCIN

Marta z Marcinem to zdecydowanie najbardziej szalona para jaką miałem okazję spotkać w tym sezonie. Ale oprócz tego mają w sobie cząstkę prawdziwych romantyków, więc film jest odzwierciedleniem ich dusz i charakterów.
Odtwórz wideo

DOMINIKA + CEZARY

Przygotujcie chusteczki i rozsiądźcie się wygodnie bo teledysk Dominiki i Czarka to istna petarda, prawdziwy wyciskacz łez! Historia dwóch zakochanych osób przedstawiona w najlepszej możliwej postaci, a wszystko za sprawą porywającego kazania ks. Krzysztofa. Pierwszy raz miałem do czynienia z tak poruszającą 17 minutową przemową.
Odtwórz wideo

ALICJA + MATEUSZ

Jest taka niepisana zasada, że jeżeli państwo młodzi świetnie bawią się na parkiecie to ich rodziny i znajomi również będą dawali czadu. I tak się składa że Alicję i Mateusza widziałem już w akcji 2 lata temu na ślubie ich przyjaciół i wiedziałem że warto czekać na ich wesele! Emocje, wzruszenia, bitwy taneczne, ta energia, ten parkiet, Ci ludzie, ten DJ!!!
Odtwórz wideo

AGATA + BARTOSZ

Piękna historia miłości Agaty, kobiety o najwspanialszym uśmiechu na świecie i zakochanego w niego po uszy Bartosza! Takie nagromadzenie pięknych obrazków w jednym filmie trafia się niezwykle rzadko a w połączeniu z nową jakością i kolorami, daje to istną ucztę dla oczu i uszu!
Odtwórz wideo